O stronie

Drodzy Turyści!

Województwo Podkarpackie oraz Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK zapraszają Was na szlaki centralnej i północnej części Podkarpacia - na te w terenie i na ich cyfrową wersję.

Do Waszej dyspozycji oddajemy platformę szlakową "Szlaki Podkarpacia centralnego i północnego". Szlaki pozostałej części województwa podkarpackiego (obszar Bieszczadów oraz Beskidu Niskiego), a także przygraniczne tereny słowackie, znajdziecie w aplikacji Góry bez Granic i na stroniehttps://gorybezgranic.pttk.pl

 

Platforma szlakowa to trzy przydatne turyście narzędzia, korzystające z tych samych danych o szlakach i atrakcjach turystycznych:

  • aplikacja mobilna - dzięki której już nigdy nie zgubicie szlaku, a w każdej chwili będziecie mogli sprawdzić jak daleko, ile przewyższenia i czasu pozostało do celu;
  • mapa szlaków - zapewniająca dostęp do unikalnego zestawu map, dzięki którym na komputerze zaplanujecie wycieczkę i łatwo ją przeniesiecie do aplikacji, aby później wykorzystać do nawigacji w terenie
  • portal krajoznawczy - w przystępny sposób prezentujący atrakcje turystyczno-krajoznawcze regionu

Mamy nadzieję, że udostępniając tak bogaty, wirtualny przewodnik po szlakach i atrakcjach turystycznych centralnego i północnego Podkarpacia zachęcimy Was do uprawiania aktywnej turystyki w tym fascynującym regionie!


W razie napotkania rozbieżności pomiędzy przebiegiem szlaku w terenie a uwidocznionym w aplikacji będziemy bardzo wdzięczni za poinformowanie nas o problemie za pomocą funkcji Znak nie tak?

Przebiegi szlaków pieszych PTTK są aktualizowane na bieżąco. Za aktualność pokazanego w aplikacji przebiegu szlaku pieszego PTTK odpowiada Oddział PTTK administrujący danym szlakiem.

Jedynie szlaki piesze PTTK są szlakami administrowanymi przez PTTK. PTTK nie odpowiada za stan szlaków turystycznych wytyczonych przez inne instytucje lub organizacje. 

Uwagi, komentarze i pytania prosimy kierować na adres szlaki_podkarpaciepn@cotg.pttk.pl

 

Projekt został sfinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego w 2022 roku.

Pobierz aplikację

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej na ten temat...